Ana sayfa Tv Programları Kısmetse Olur 1 – 2 Nisan 2017 Haftanın Finalinde Kim Elendi? Birinci...

Kısmetse Olur 1 – 2 Nisan 2017 Haftanın Finalinde Kim Elendi? Birinci Kim Oldu?

Ekranların beğenilen hem izdivaç hem yarışma programı Kısmetse Olur'da 1 ve 2 Nisan tarihlerinde neler yaşanacak? Haftanın finaline gelindiğinde elenen isim ve birinci kim olacak?

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarının geçen seneden bu yana en çok izlenen programı olarak gündeme gelen Kısmetse Olur’da bir haftanın daha sonuna gelindi. Başarılı bir izenme grafiği çizen programın yarışmacıları da en az program kadar dikkat çekici.

Renkli görüntüler, entrikalar ve ihtiraslar programın olmazsa olmazı. Aycan’ın eve dönüşü, Tuğçe ve Emre’nin yakınlığı, Onur’un tavırları programın son bölümlerinde en çok konuşulan konular oldu.

1 VE 2 NİSAN’DA NELER YAŞANACAK

Haftanın finalinde yarışma evine veda eden isim Sevgican Erdinç oluyor. Şubat ayında eve giriş yapan güzel gelin adayı evden ayrılıyor.

Melis’in evlilik teklifi ise yanıt buluyor. Bu evlilik teklifine izleyicileri şaşkına çevirecek uğratacak bir yanıt geliyor. Emre ve Tuğçe ikilisi ise artık birliktelikleri ile net bir karar alarak yürüyüşlerini belli ediyorlar. Aycan’ın psikolojisi ise her yeni bölümde daha iyiye gidiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here