Ana sayfa Tv Programları Kısmetse OIur En Büyük İfşa Adnan ve Didem Evlenmeyecek Kemal ve Gözde...

Kısmetse OIur En Büyük İfşa Adnan ve Didem Evlenmeyecek Kemal ve Gözde İfşa Etti

Kısmetse Olur'un en büyük ifşası gündemde bomba etkisi yarattı. Eski yarışmacılardan; Kemal ve Gözde, Kısmetse Olur evinin adayları Didem ve Adnan'ın, evlenmeyeceklerini ifşa etti.

0
PAYLAŞ

Ekranların büyük ilgi gören evlilik programı Kısmetse Olur, hafta içi hergün Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Olayların bitmek tükenmek bilmediği programda, finale doğru her geçen gün gerilim bir basamak daha tırmanırken, gelin ve damat adayları zaman zaman evde tansiyonun yükselmesine neden oluyor. Çok sayıda takipçisi bulunan olaylı evlilik programı, ekranda yaşanılanların yanı sıra, hakkında çıkan iddia ve tüyolarla da son zamanlarda oldukça dikkat çekti. Kısmetse Olur’un eski yarışmacıları Kemal ve Gözde’nin sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları canlı yayının ardından, ortaya atılan Didem ve Adnan hakkındaki iddialar ise gündemde şok etkisi yarattı.

Adnan Ve Didem Kemal İle Gözde Tarafından İfşa Edildi!

Kısmetse Olur’un önek çiftleri olarak görülen Adnan ve Didem için, Kemal ile Gözde’nin ifşa ediyoruz sözleriyle paylaştıkları bilgiler, akıllarda soru işaretlerine neden oldu. Kısmetse Olur evinin eski adayları, yaptıkları canlı yayın ile Didem ve Adnan’ın birlikteliklerinin kurgu olduğunu ve evlenmeyeceklerini iddia ederken, bu durum ise seyirciyi şoke etti. Olaya dair Adnan ve Didem’den bir açıklama gelmezken, seyirci ise gözlerini büyük bir merakla yayınlanacak yeni bölümlere çevirdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here