Ana sayfa Yerli Diziler Kırlangıç Fırtınası 2. Bölüm Fragmanı İzle 13 Mart Pazartesi Özeti

Kırlangıç Fırtınası 2. Bölüm Fragmanı İzle 13 Mart Pazartesi Özeti

Geçtiğimiz 4 haftalık süre içerisinde 4 farklı programını yayından kaldırarak revizyona giden Fox Tv'nin ilk bölümü yayınlanan Kırlangıç Fırtınası 2. Bölüm fragmanı izle.

0
PAYLAŞ

Televizyon kanallarının yayın akışlarına son zamanlarda dikkatli mercek altına aldığımız zaman çok sayıda dizinin artık yayında olmadığını ve bir çok yeni dizinin de listelerde boy göstermeye başladığını görebiliriz. Bunun sebebi izleyici kitlesinin zevkleri ve izleme alışkanlıklarının değişmesinin yanı sıra rekabet ortamında güçlü bir şekilde yayına giren sürekli programların (Survivor gibi) dizilerin ömrünü kısaltması olarak algılanabilir. 

Her ne kadar sevdiğimiz bir çok dizi ekranlara veda etmiş olsa da bir yandan yeni diziler arasında da oldukça kaliteli ve göze çarpan yapımlar mevcut. Bunlardan birisi de FOX TV’nin yakın zamanda yayına sunduğu Kırlangıç Fırtınası olarak dikkat çekiyor. İlk bölümü ile yayını yapılmış olan dizi büyük ilgi gördü ve ikinci bölümünün de fragmanı resmi olarak gösterime girdi. 

13 Mart’ta yayınlanacak olan ikinci bölümünde Ülfet’in intikam girşiminin ardından bu haberi alan Kudret, silahını da alarak karşı ateşe kalkar. Zor durumda kalan Ülfet, kocasını ve çocuğunu kan davası nedeniyle kaybetmenin acısını yaşamaktadır. Öte yandan Yusuf, Maral ve Şahin arasındaki aşk hikayesi karmaşık bir hal almaya başlamaktadır.

Önceki Bölümde neler oldu;

Ülfet, dul kalmış hamile bir kadınken abisi tarafından bebeği alınır ve abisi kendi yeni doğmuş bebeğinin de yanına Ülfet’in bebeğini koyar ve ikiz doğduklarını, kendi çocukları olduğunu açıklar. Ülfet ve Meryem, durumdan habersiz iken, Kudret’de hangisinin kendi oğlu olduğunu bilmemektedir. Tüm bunları tek bilen kişi ise Fikret Ana’dır…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here