Ana sayfa Dizi Haberleri Kırlangıç Fırtınası 17 Nisan var mı yok mu Neden final yaptı Yeni...

Kırlangıç Fırtınası 17 Nisan var mı yok mu Neden final yaptı Yeni bölüm ne zaman

Fox Tv'de yayınlanan Kırlangıç Fırtınası beklenilen reytingleri alamayınca Fox Tv tarafından final yapılmasına karar verildi. 10 Nisan Cuma akşamı final yapan dizi izleyiciyi şaşırttı.

0
PAYLAŞ

Fox Tv’de ekranlara gelen Kırlangıç Fırtınası aniden final yapınca izleyicelerini üzdü. Fox Tv’nin beklediği reytingleri alamadığı dizisi Kırlangıç Fırtınası 10 Nisan Cuma akşamı konuları bir sona bağlayamadan birden final verdi.

Kırlangıç Fırtınası 17 Nisan Pazartesi Yayınlanacak Mı?

10 Nisan Cuma akşamı konularını sonlandıramadan ani bir final veren dizinin izleyicileri acaba 17 Nisan Pazartesi günü Kırlangıç Fırtınası yayınlacak mı diye merak etti. 

Ülfet’in nehirde cansız yüzdüğünü izleyen Kudret artık kurtulduğunu düşünür. Meryem ise aklındaki sorularla nasıl başedeceğini bilemez.Düşünceli ve dalgın bir halde Ürgüp soksklarında gezmeye başlar. Konağın içindeki olumsuzluklar gittikçe artmaya başlar. Hikmet ile annesi yüzleşmeye hazırlanır. Hikmet’in kalbi buna pek dayanmaz. Maral ve Şahin gittikçe yakınlaşmaya başlar. Diziyi neticelendiremeden final veren Fox Tv ,Kırlangıç Fırtınası’nın 17 Nisan Pazartesi günü yayınlanmayacağını belirtti.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here