Ana sayfa Dizi Haberleri Kırık Bir Aşk Hikayesi Dizisi Fragmanı Yayınlandı Mı Oyuncuları Kim

Kırık Bir Aşk Hikayesi Dizisi Fragmanı Yayınlandı Mı Oyuncuları Kim

Fox Tv ekranlarına yaz sezonu gelmeye hazırlanan Kırık Bir Aşk Hikayesi konusunun ne olduğu merak edilirken, oyuncu kadrosu da açıklandı. Dizinin fragmanı ise merak edilmektedir.

0
PAYLAŞ

Ekranlara yeni adım atmaya hazırlanan ve çekimleri son hızla devam eden Kırık Bir Aşk Hikayesi yaz döneminde ilk kez izleyicisine merhaba diyecek. Nisan ayında başlayan çekimler yaz sezonuna kadar bitirilmesi planlanan dizinin güçlü oyuncu kadrosu da hayli dikkat çekiyor. 

Yaz dizisi olarak erken bir tarihte başlaması reyting oranlarını da arttıracağı söyleniyor. Dizinin yönetmeni Mustafa Şevki Doğan bu projenin çok sevileceğinden emin olduğu da ayrıca belirtiyor. 

Kırık Bir Aşk Hikayesi Dizisinin Oyuncuları

Ayşa Ayşin, Furkan Andıç, Serenay Aktaş, Açelya Topaloğlu, Cemal Toktaş ve Türkü Turan yer alıyor. Dizinin bu kadar genç bir kadrosunun olması dizinin ne kadar dinamik olacağını gösteriyor. Kırık Bir Aşk Hikayesi dizisinin çekimleri halen devam ettiği için fragmanı henüz yayınlanmadığı bilgisi geliyor. Bu nedenle yaz sezonuna doğru 1. bölüm fragmanı konusunda detaylı bilgileri sizlere aktaracağız. 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here