Ana sayfa Dizi Haberleri Kırgın Çiçekler Nazan Karakteri Öldü mü? Veda Yurtsever Diziden Ayrıldımı Yeni Bölümde...

Kırgın Çiçekler Nazan Karakteri Öldü mü? Veda Yurtsever Diziden Ayrıldımı Yeni Bölümde Varmı Yokmu

Atv ekranlarının sevilen dizisinde bir veda mı var merak edildi. Kırgın Çiçekler'in Nazan adlı karakterinin öldüğü ve Veda Yurtsever'in diziden ayrıldığı iddiaları gündemde yer aldı.

0
PAYLAŞ

Atv’nin reyting oranları bir hayli yüksek olan dizi yapımlarından Kırgın Çiçekler tam gaz devam ediyor. Her bölümünde ayrı bir dramın yaşandığı ve yetim kızların hayatını alan dizi büyük ilgi görüyor.

Kanalın beklentilerini karşılayan izlenme oranları ile Pazartesi günlerinin vazgeçilmezlerinden oldu bile. Sıkı takipçileri için yayınlanan yeni bölüm fragmanında Nazan’ın arabanın önüne itildiğini gördük. Kızı tarafından yola itilen Nazan’ın ölerek diziden ayrılacağını düşünen izleyicileri ise bir sürpriz bekliyor.

NAZAN SAKATLANIYOR

Nazan ile tartışan Cemre, onu kolundan tutarak yola iter. O esnada hareket halindeki bir araç Nazan’a çarpar ve Nazan yere düşer. Bu kaza sonucunda ise Nazan ölmeyecek ancak ciddi bir sakatlık geçirecek. Veda Yurtsever kanal ile anlaşması gereği diziye bu sezon boyunca devam edecek ve yeni bölümde de yer alacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here