Ana sayfa Dizi Haberleri Kırgın Çiçekler Kemal Ölecek mi? Yeni Bölümde Var mı Yok mu

Kırgın Çiçekler Kemal Ölecek mi? Yeni Bölümde Var mı Yok mu

Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kırgın Çiçekler'de sular durulmuyor. Dizinin sevilen karakteri Kemal'in ölüp ölmeyeceği ise dizinin takipçileri tarafından merak edildi.

0
PAYLAŞ

Atv ekranları geçen sene yayın hayatına başlayan Kırgın Çiçekler adlı dizi ile izleyici kitlesine başarılı bir yapımı sunmuş oldu. Kısa sürede ilgi odağı olan ve reyting listelerini alt üst eden dizide yetim kız çocuklarının acı ve dram dolu hikayeleri anlatılmaktadır. 82. bölümü ile ekranlara gelecek olan dizinin yeni bölümü için meraklı bekleyiş sürüyor. Fragmanı yayınlanan yeni bölümde Kemal karakterinin öldüğünü düşündürten bir takım sahneler görüldü. İzleyenler ise bu durum karşısında şaşırarak meraklanmaya başladılar.

KEMAL’İN ÖLÜMÜ

Eylül’ün acı ölüm haberi kızları bertaraf eder. Bu durum karşısında ise büyük acı duyan kızlar işin sorumlusunu bulurlar. Eylül’ü takip ettiren Kemal’i odaklarına alan kızlar onu ortadan kaldırmak için büyük bir risk alarak harekete geçerler. Kemal’i ele geçirirler ve onu ortadan kaldırırlar… Kemal bu şekilde diziden ayrılıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here