Ana sayfa Dizi Haberleri Kırgın Çiçekler Eylül’ün Kardeşi Büşra’ya Araba Çarptı Ölecek mi? Yeni Bölümde...

Kırgın Çiçekler Eylül’ün Kardeşi Büşra’ya Araba Çarptı Ölecek mi? Yeni Bölümde Var mı

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Kırgın Çiçekler tam gaz devam ediyor. 82. bölümü ile ekranlara gelen dizide Eylül'ün kardeşi Büşra'ya araba çarptı. Karakter ölecek mi merak edildi.

0
PAYLAŞ

Atv geçtiğimiz sezondan bu yana ekranlarında yayınladığı Kırgın Çiçekler ile izleyenleri büyülemeye devam ediyor. Dram türündeki dizinin her bölümünde ayrı bir gelişme yaşanarak gerilim daha da doruğa tırmandırılıyor. Kemal karakterinin infazından sonra kızların cephesinde işler iyice karışmıştır. Yetim kızların hikayesini anlatan dizinin üzücü bir sahnesi ise herkesi şaşırttı. Kemal tarafından öldürülen Eylül’ün kızı kardeşi Büşra’ya araba çarptı. Karakter ölecek mi merak edildi.

GERİLİM ARTIYOR

Büşra’ya çarpan araba sonrası hemen hastaneye kaldırılıyor. Karakter ölmeyecek ancak bu olayın sonrasında Eylül’ün acısını dindirememiş olan kızlar daha da etkilenecekler. Büşra’nın akıbetini ise önümüzdeki bölümlerde göreceğiz. 83. bölümün fragmanının yayınlanması için heyecanlı bir bekleyiş dizinin tüm sıkı takipçilerini sarmış durumda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here