Ana sayfa Dizi Haberleri Kırgın Çiçekler Eylül Öldü mü? Biran Damla Yılmaz Diziden Neden Ayrıldı

Kırgın Çiçekler Eylül Öldü mü? Biran Damla Yılmaz Diziden Neden Ayrıldı

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler izleyicilerini ekrana kilitlemeye devam ediyor.

0
PAYLAŞ

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölümünü izleyicileri merakla bekliyor. Eylül uçurumdan atlayarak intihar ediyor. Kemal’in yaptıklarına dayanamayan Eylül artık hayatına son vermek ister ve uçurumdan atlar. Eylül kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alınır ve doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamaz. Eylül’ün ölümünden Kemal’i sorumlu tutan kızlar intikam almak için Kemal’e tuzak kurarlar.

Kırgın Çiçekler Dizisinde Eylül Ölüyor

Eylül’ün ölümüne çok üzülen kız arkadaşları Kemal’i öldürmek için plan yaparlar. Kemal Eylül’ün ölüm haberini gazeteden öğrenir. Songül, Kader, Meral ve Cemre kendi hayatlarını tehlikeye atarak intikam peşine düşerler. Kırgın Çiçekler yeni bölümüyle 1 Mayıs 2017 Pazartesi akşamı ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Biran Damla Yılmaz

Dizİde Eylül karakterini canlandıran Biran Damla Yılmaz dizide başarılı bir oyunculuk performansı gösterek izleyiciler tarafından çok sevilmişti. Senaryo gereği diziye veda eden oyuncu Biran Damla Yılmaz, diziden ayrılırken kendi sosyal medya hesabı üzerinden dizideki oyuncu arkadaşlarıyla resimlerini paylaştı. 2013 yılında oyunculuk hayatına başlayan Biran Damla Yılmaz  genç yaşında bir çok başarılı dizide yer alarak adından söz ettirmeyi başardı. Yasak, Beyaz Yalan ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde başarılı bir oyunculuk sergiledi. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here