Ana sayfa Dizi Haberleri Kırgın Çiçekler Dizisi Serkan Öldü Mü? Mehmet Aykaç Dizi’den Ayrılıyor Mu? Yeni...

Kırgın Çiçekler Dizisi Serkan Öldü Mü? Mehmet Aykaç Dizi’den Ayrılıyor Mu? Yeni Bölümde Var mı Yok mu?

Atv ekranlarının beğenilen dizisi Kırgın Çiçekler 3. sezonu ile seyircilerle buluştu. Baş rol karakteri Serkan kansere yakalanmıştır. Diziden ayrılacağı gündeme gelen oyuncu, Mehmet Aykaç'ın diziden ayrılacağı kesin değildir.

0
PAYLAŞ

Oyunun baş rolleriden olan Serkan karakterini canlandıran Mehmet Aykaç diziden ayrılıyor mu?

Atv’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler, 3. sezon 90. bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Bu sezonda dizinin başrol oyuncularından olan Serkan karakteri kansere yakalanıyor. Serkan’ın kanser olduğunu öğrenen diğer karakterler Serkan’ın durumuna çok üzülüyor. Duygusal sahnelerin yaşandığı bu sezonda izleyicilerde göz yaşlarına hakim olamıyor. 

Akıllara tek soru geliyor. Serkan karakterine hayat veren Mehmet Aykaç bunun ardından diziden ayrılacak mı?. Senaristlerin elinde şekillenecek olan dizi, Serkan’ı bu hastalıktan kurtulmaz hale getirirse Serkan ölecek. Bu durumda doğal olarak Mehmet Aykaç diziden ayrılacak. 

Serkan dizinin baş rol karakterlerinden birisidir. Bu sebepten dolayı diziden ayrılması olası görünmüyor. Aşık olduğu Cemre’nin ve ailesinin desteği ile hastalığı atlatacak gibi görünüyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here