Ana sayfa Dizi Haberleri Kırgın Çiçekler 84.Bölüm Fragmanı 15 Mayıs Pazartesi Özeti Gerilim Devam Ediyor

Kırgın Çiçekler 84.Bölüm Fragmanı 15 Mayıs Pazartesi Özeti Gerilim Devam Ediyor

Atv ekranlarının 2. sezonunda da büyük başarılar elde eden dizisi Kırgın Çiçekler 83. bölümü ile ekranlara geldi. 84. bölümü 15 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak ve fragmanı da izleyenlere sunuldu.

0
PAYLAŞ

8 Mayıs Pazartesi akşamı Atv ekranlarında izleyenleri büyüleyen Kırgın Çiçekler sezon finaline bir adım daha yaklaştı. Dram türündeki yapım duygusal anlar yaşatırken izleyenlerde büyük bir gerilim ve heyecan hiss de yaratmaktadır. Yayınlanan yeni bölümde gaz odasına kapatılan kızları Eylül kurtarmıştır. Kemal bir kez daha büyük kötülüğünü ortaya koyduktan sonra Eylül’ün ortaya çıkması ise kızları sevindirmiştir. Öldü sanılan Eylül bu defa Kemal’in peşine sağlam adımlarla düşecektir.

84. BÖLÜM FRAGMANINDAN KESİTLER

Kemal hainliklerini yaptıktan sonra kaçmaya ve saklanmaya devam ediyor ancak bu defa polisler onu köşeye sıkıştırıyor. Öte yandan Songül ile Güney ise kritik bir karar aşamasına gelmişlerdir. İkilinin birbirlerinden ayrılma konusunda verdikleri kararı Songül açısından destekleyen arkadaşları onları ciddi bir konuşmaya sürükler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here