Ana sayfa Tv Programları Kımsetse Olur Didem ve Diğer Kızların Kamera Arkası Hazırlanma Videosu

Kımsetse Olur Didem ve Diğer Kızların Kamera Arkası Hazırlanma Videosu

Kısmetse Olur kızları yarışmaya nasıl hazırlanıyor? Çok özel görüntüler sizleri bekliyor.Kımsetse Olur evinde gelin adaylarının hazırlanma videosu.

0
PAYLAŞ

Kısmetse Olur son dönemde oldukça popüler kızların kamera karşısına geçmeden önce neler yaptığı ve nasıl hazırlandığı herkesin merak ettiği konuların başında geliyor. Kımsetse Olur gelin adaylarının hazırlığı  nasıl oluyormuş.

Hafta içi her gün ekranlarda olan son dönemin favori evlilik yarışması her geçen gün izleyici sayısını arttırıyor. Böyle olunca yarışmaya ve yarışma kızlarına ilgi de artıyor. Kısmetse Olur evinde birbirinden özel ve TV de olmayan görüntüleri videomuzda yer alıyor. Videomuzda yarışmanın kamera arkası görüntülerini ve eğlenceli anları görebileceksiniz. Kızların nasıl programa hazırlandığını ufak odaya nasıl geldiklerini göreceksiniz. Meşhur evlilik programında rüzgar dinmiyor, kavga, aşk, stres ve heyecan dolu Kısmetse Olur reyting rekorları kırıyor.

Kımsetse Olur Nasıl Bir Yarışmadır?

Seda Akgül tarafından sunulan programda 7 damat ve 7 gelin adayı birbirlerini etkilemeye çalışıp evlilik yolunda ilk adımlarını atacak. Yalnız bunları yaparken ödül kazanarak evlenmek için evden gönderilmemeleri gerekiyor. Her hafta kendi içlerinde yaptıkları elemeler ve halk oylamaları ile heyecanlı anlar yaşatacak. Her giden gelin ve damat adayının yerini ise yeni bir yarışmacı dolduracak. 

Yarışmayı kazananlar çift çok güzel bir ev yurtdışında güzel bir balayı ve takı setlerinin sahibi olarak evliliğe ilk adımı mutlu ve paralı atacak.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here