Ana sayfa Tv Programları Kim Milyoner Olmak İsterde Şivesi ile gönülleri fetheden Muşlu İbrahim Videosu

Kim Milyoner Olmak İsterde Şivesi ile gönülleri fetheden Muşlu İbrahim Videosu

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Muşlu İbrahim adı ile tanınan yarışmacı tüm seyircileri hem duygulandırdı hem de güldürdü.

0
PAYLAŞ

Türkiye’nin kültürel anlamda ne kadar yoğun ve zengin bir yapıya sahip olduğunu son olarak Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında görme fırsatı yakaladık. Murat Yıldırım tarafından sunulan programa katılan Muşlu İbrahim şivesiyle herkesi kırdı geçirdi.

Bizzat Muş’tan yarışmaya katılan ve ciddi anlamda doğallığıyla dikkat çeken bir yarışmacıydı. İntenette ise kısa sürede sempatik halleri ve şiveli konuşmasıyla Muşlu İbrahim videosu yayılmaya başladı. Şimdiye kadarki yarışma fenomenleri arasında girmiş olan İbrahim yarışmada ise büyük bir başarıya imza attı.

60 BİN TL KAZANDI

Tüm jokerlerini harcamasıyla beraber 60 bin TL’lik ödülü alarak yarışmadan çekilmeye karar verdi. Geriye ise Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Muşlu İbrahim videoları tatlı şivesini tekrar dinlemek isteyenler için hatıra kaldı. Ülkemizin kültür zenginliğini bir kez daha hatırlatan yarışmacı yüzlerde tebessüm yarattı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here