Ana sayfa Tv Programları Kim Milyoner Olmak İster Yarışması Başvuru Takibi

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması Başvuru Takibi

Sezon içinde ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takibi süreci hakkında merak edilen soruların yanıtlarını derledik. Hayalleri süsleyen büyük ödül için başvurduysanız işte takip süreci şu şekilde;

0
PAYLAŞ

Uzun yıllardır yayın hayatını farklı isimlerle ve farklı kanallarda sürdüren, bilgi ölçen yarışma programı kaldığı yerden devam ediyor. Önceki sezonlarında Atv ekranlarında devam eden ve Selçuk Yönetm’in sunuculuğunu yaptığı yarışma programında bu sene Murat Yıldırım izleyiciler ile buluşacak ve aynı kanalda yayınlanmaya devam edecek. Birçok kişinin ödülü ile hayallerini süsleyen yarışma programına başvuranlar için ise  Başvuru Takibi süreci büyük önem arz ediyor. Sıradaki talihli siz misiniz, aranacak mısınız ve mülakat sonucunuz ne oldu gibi merak edilen tüm aşamaları bilinenleri ve bilinmeyenleri ile haberimizde paylaşacağız. 

Yarışmacıların bilgisini ölçen ve milyonlar kazandıran büyük yarışmaya başvuru yapanlar için başvuru sonuçları Sabah Gazetesi üzerinden ilan ediliyor. Başvuru sonucunuzu buradan takip edebiliyorsunuz ayrıca kanaldan 0850 alan kodu ile sizi arayan numara sizi mülakata çağırıyor. Mülakata katılımınızın ardından ise sonucunuz olumlu olduğu takdirde kanaldan tekrar telefon alıyorsunuz ancak eğer aranmadıysanız sonucunuzun olumsuz olduğu anlaşılıyor. Süreci çeşitli şekillerde gerçekleştirme hakkı kanala ait.

Kim Milyoner Olmak İster – Başvuru Formu İçin TIKLA

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması Formatı

Yarışmanın formatı ilk yayınlandığı bugünden %95 oranında standartlaşmış durumdadır. 20/25 soruluk bilgi yarışması olarak gerçekleşen programda son sezonlarda bir adet de “sesli soru” (Bir ses kaydı dinletilerek sesin kime ait olduğu veya hangi şarkı, söz yazarı olduğu soruluyor) sorulmaktadır. Yarışmacılar tek kişi olarak sunucu ile karşılıklı oturmakta ve soruları sırası ile ekranda görmektedir. Ayrıca 3 joker hakkı bulunan yarışmacının zorlandığı sorularda bu haklarını özgürce kullanabilme hakkı vardır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here