Ana sayfa Tv Programları Kendine İyi Bak 29 Ekim Pazar 2017

Kendine İyi Bak 29 Ekim Pazar 2017

Show TV ekranlarının keyifli programı Kendine İyi Bak bu Pazar günü de izleyenleri için çok özel bilgileri ve detayları ekrana getirdi. 29 Ekim tarihli bölüme dair detaylar yazımızda.

0
PAYLAŞ

Yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana Show TV ekranlarının farklı tarzıyla dikkat çeken programı Kendine İyi Bak bu Pazar günü de izleyenler için hayata dair çok özel bilgileri paylaştı. Uzman doktorların, psikologların ve güzellik uzmanlarının kişisel bakımdan tutun da, psikolojik süreçlere yönelik paylaştığı bilgilerin paylaşıldığı programın 29 Ekim tarihli bölmünde yine kritik konular ele alındı.

29 EKİM’DE KENDİNİZE İYİ BAKIN!

Bu pazar günü İnsan Gelişim Uzmanı Dr. Turhan Güldaş kişisel hayatınızda olumlu enerjileri yükseltebilmeniz için çok önemli detayları paylaşıyor öte yandan Medikal Estetik Uzmanı Nihat Dik ise estetik ile ilgili olarak merak edilen birçok sorunun yanıtını detaylı öneklerle paylaşıyor. Bu hafta Kendine İyi Bak’ta yine hayata ve insan sağlığına dair birçok önemli konu uzmanlar tarafından yorumlanıyor. Ebru Akel sunuculuğunda ekranlara gelen programı sakın kaçırmayın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here