Ana sayfa Dizi Haberleri Kenan İmirzalıoğlu Yeni Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda Yayınlanacak Detaylar

Kenan İmirzalıoğlu Yeni Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda Yayınlanacak Detaylar

Kenan İmirzalıoğlu yeni bir proje ile ekranlara geri dönüyor. Yakışıklı jönün oynayacağı dizinin senaryosu için geri sayım başladı.

0
PAYLAŞ

Hem beyaz perdenin hem de gümüş ekranın bir numaralı erkek oyuncularından ’nun yeni projesi gündemde. Uzun zamandaır televizyon ekranlarında göremediğimiz yakışıklı oyuncunun ekranlara geri dönüşü kesinleşti.

Hayranlarını bir hayli sevindiren oyuncunun yeni dizisinin senaryo yazımı tamamlanmak üzere. Henüz detayları aktarılmayan projenin çekimleri yaz aylarında başlayacak ve yeni sezonda ekranlarda yer alacak. Yüksek ihtimalle Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan oyuncunun yeni dizisine şimdiden büyük ilgi var.

KENAN İMİRZALIOĞLU KİMDİR?

18 Haziran 1974’te Ankara’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Bala’nın Üçem köyünde doğmuştur. Ailesinin en küçük çocuğu olan İmirzalıoğlu Yıldız Teknik Üniversitesi, Matematik Bölümü mezunudur. Arkadaşlarının ısrarı ile modellik kariyerine soyununan İmirzalıoğlu kısa sürede adını duyurmayı başarmıştır. Deli Yürek dizisi ile Türk televizyonlarına merhaba diyen oyuncu Ezel dizisi ile de ününü katlamayı başarmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here