Ana sayfa Oyuncular Kenan İmirzalıoğlu Hangi Kanalda ve Hangi Dizide Oynayacak? Bilinenler

Kenan İmirzalıoğlu Hangi Kanalda ve Hangi Dizide Oynayacak? Bilinenler

Dizilerin aranan ismi olan ve rol aldığı diziyi zirveye taşıyan Kenan İmirzalıoğlu 2017 yılı için bir dizi senaryosuna evet dedi.

0
PAYLAŞ

 Yakışıklı ve karizmatik oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ilk dizi hayatına “Acı Hayat”  ile katıldı. Kısa sürede beyfendiliği ve yeteneği ile yapımcı şirketleri tarafından takip edildi.  Oyunculuk geçmişine bir çok dizi sıkıştıran İmirzalıoğlu en son Karadayı dizisinde performansını göstermişti.  

 2016-2017 yılı için yeni bir dizi ile anlşma yaptığı tahmin ediliyor. Ay Yapım tarafından çekilecek olan dizinin başrolünde Kenan İmirzalıoğlu yer alacak. Bir dedikodu da eşi Sinem Kobal mı Fahriye Evcen mi partneri olacağı konusunda yaşanmakta.

Yeni Adresi ATV

Dizinin yayınlanacağı kanal ise şimdiden belli . ATV ekranlarında olacak olan dizi için sabırsızlık sürüyor. Cast çalışmaları halen devem ederken ismi sır gibi saklanıyor. Kenan İmirzalıoğlu hayranları bu yıl yeni dizi ile hasretleri son bulacak. 
 
Kenan İmirzalıoğlu’nun kadın partneri ise henüz bilinmiyor. Daha önceleri Cingöz Recai adlı Peyami Safa’nın kitabınan uyarılan bir dizide rol alacağı magazin dünyasında konuşulmaktaydı. Dizi ile ilgili haberler geldiği taktirde hemen sizinle paylaşacağız. 
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here