Ana sayfa Yerli Diziler Kayıt Dışı 4. bölüm fragmanı ve Son bölüm FOX TV 2 Ekim

Kayıt Dışı 4. bölüm fragmanı ve Son bölüm FOX TV 2 Ekim

Bu sezon FOX TV ile televizyon ekranlarına gelen Kayıt Dışı dizisi son bölümde yaşananlarla ilgili detaylar için içeriğimize göz atabilirsiniz.

0
PAYLAŞ

Bu sezon Fox TV ile ekranlara yeni bir giriş yapan Kayıt Dışı dizisi her yeni bölümüyle izleyicilerini meraklandırmaktadır. Birbirinden profesyonel oyunculardan oluşan oyuncu kadrosuyla dizi dördüncü bölümüyle 9 Ekim’de FOX TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Songül Öden, Uğur Polat, Erkan Petekkaya ve Dolunay Soysert dizinin başrol oyuncularını oluşturmaktadır.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Dizinin üçüncü bölümünde izleyenler ekranlara kilitlendi. Adnan, düşmanı Ali Kemal’i tuzağa düşürmek için büyük bir fırsat yakalar. Ancak bu noktada Adnan’ı daha büyük tehlike altına atabilecek bir düşmen söz konusudur.

Ansızın Belçika’dan gelerek elmasların sahibi olduğunu iddia eden kişi Ekrem’i tehdit etmektedir. Elmasların sahibi, Ekrem’den kuryenin bulunmasını ister ve bunun için de Ekrem’i sıkboğaz eder. Ekrem de kaybolan kuryenin bulunabilmesi için çaba sarf etmektedir. Bunun için Ali Kemal’e görev verir. Ali Kemal, Zeynep’i kendine aşık edebilmek için küçük oyunlar oynar ve Zeynep hakkında detaylı bir araştırma yapar.

Aynı zamanda Ali Kemal kendi kaçırdığı kuryeyi içindeki elmaslarla birlikte Ekrem’e teslim eder. Ancak gerçek kuryeyi riske atarak afişe etmemek için başka birisini kurye olarak gösterir. Bu durumda Esra ise Ali Kemal’in kendisini aldattığını düşünerek ondan şüphelenir. Çünkü Ali Kemal çok yoğun bir çalışma şartına sahiptir ve eşini sık sık yalnız bırakmaktadır. Suat ise bu süreçte Feridun ile göreve çıkmıştır. Tam bu esnada Suat, kendisini rüşvet bataklığının içerisinde bulur. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here