Ana sayfa Tv Programları Karavan 20 Mart Pazartesi Büyük Final Kim Kazandı

Karavan 20 Mart Pazartesi Büyük Final Kim Kazandı

Atv'nin eğlenceli yarışma programı Karavan tüm hızı ile devam ediyor. Bu hafta iki takım arasındaki kıyasıya mücadelede finale gelinerek kazanan belirlendi. 20 Mart Pazartesi Büyük Finalinde neler yaşandı?

0
PAYLAŞ

Hadtalık olarak total puanın belirlendiği yarışmada hergün takımlar kendi menülerini hazırlıyor ve menünün hazırlanmasının ardından her hafta takımdan bir kişi de hazırlanan yemeği satışa çıkarıyor. Satışta en çok başarıyı elde eden takım ise kazanan olarak belirleniyor. Kadın ve erkek takımlarının oluştuğu yarışmada kadınlar kadar erkekler de başarılı yemek menüleri ile dikkat çekiyor. 

Ödülü Kim Aldı

Haftanın finaline yaklaşılırken hazırladıkları menülerde başarı için son rötuşlarını yapan takımlar sahada satış rakamlarını yükseltmek için kıyasıya mücadele verdiler. Sokakta satışlarına odaklanan rakip takımlar arasından bu hafta kazanan Kadınlar takımı olarak netlik kazanıyor.

Erkekler oldukça başarılı menülerle ve satış stratejileri ile yarışmada galibiyeti zorlasa da kadınlar titizlikle yönettikleri sürecin kazananı olarak ödülün sahibi oldu.
BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here