Ana sayfa Tv Programları Karavan 16 Mart Perşembe Hangi Takım Kazandı

Karavan 16 Mart Perşembe Hangi Takım Kazandı

Haftaiçi her gün Atv ekranlarına gelen Karavan yarışmasında 16 Mart perşembe günü birinci olan takım açıklanacak.

0
PAYLAŞ

   ATV de haftiçi her gün yayınlanan yemek yarışması Karavan da kadınlar ve erkekler olmak üzere iki takım bulunmaktadır.​  İki takımda oldukça iddialı konuşmuş ve hırsla yarışmaya başlamıştı. Haftanın ilk günü erkekler takımı kazanmış ikinci günü ise kadınlar takımı kazanmış ve ortalık iyice kızışmıştı.

eni bölümde tüm hırsıyla yarışan yarışmacılar yaptıkları yemeklerin lezzetli olması için uğraştılar. Sadece yemeklerin güzel olması önemli değil bunun bir de satılması gerekmektedir. Karavan programında soluk soluğa bir mücadele 16 Martta ekranlarda. Erkekler takımının en iyisi Ercan seçilmiştir. Yemek olarak Trabzon usulü talihsiz tavuk, külahta patates, ziganay, limonata ve çay menüsünde yer almıştır. Kadınlar takımında ise en iyi aşçı Ayşa Hanım olmuştur. Onun menüsünde ise Tavuklu mantarlı sote, derder pilavı, dilber dudağı, ayran ve çay yer almıştır. İki takımda kıyasıya mücadele etmişti. Bu haftanın kazananı ise bayanlar takımı oluyor

Kazanılan Paralar Ne oluyor?

Karavan programı yemek programlarından biraz daha farklı ve güncel olaylara yer vermektedir. Büyük bir ekibin çalıştığı programda kazanılan paralar 15 Temmuz şehitlerinin ailelerine gitmektedir. Güncel olaylarla şekillenen programda belirli bir miktar şehitler için kullanılmaktadır. İki takımın yarıştığı program haftaiçi her gün ATV ekranlarına gelmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here