Ana sayfa Dizi Haberleri Kara Yazı Neden Gün Değiştirdi? Final Mi Yapacak?

Kara Yazı Neden Gün Değiştirdi? Final Mi Yapacak?

Kanal D ekranlarına henüz merhaba diyen Kara Yazı dizisinden sürpriz haber. Dizi daha ilk haftalarından gün değiştirdi. İzleyiciler dizi final mi yapacak merak etti.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarında yeni sezonda yayınlanmaya başlayan diziler arasından Kara Yazı bir kaç gündür sıkça gündeme gelmekte. Dark Story Yapım’ın yapımcılığını gerçekleştirdiği ve çekimleri uzun süredir devam eden dizi Kanal D ekranlarına geçtiğimiz haftalarda merhaba dedi. Emre Kınay ve Haluk Bilginer’in bir araya geldiği, güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizi daha ilk haftalarında kanal değiştirince izleyiciler şaşırdı. Bu değişimin ardından izleyiciler final iddialarını ortaya attı.

KANAL AÇIKLAMA YAPMADI

Kanalın reyting oranlarına bakıldığında Kara Yazı dizisinin Salı günleri istenilen reytingi sağlayamadığı ortaya çıktı. Bu nedenle de günü Pazar gününe taşındı. Bu değişiklik aslında daha büyük bir riski ortaya çıkardı çünkü Pazar günleri çoğu kanalın en güçlü dizileri yayınlanıyor ve reytingi paylaşıyorlar. Bakalım dizi bu değişiklikten sonra yükselişe geçebilecek mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here