Ana sayfa Dizi Haberleri Kara Yazı dizisi neden final yaptı Sona Erdi

Kara Yazı dizisi neden final yaptı Sona Erdi

Kanal D ekranlarında kısa bir süre önce yayınlanmaya başlanan ve oldukça maliyetli bir yapım olan Kara Yazı final yaptı. Dizinin bu ani finali ardından dizi neden sona erdi soruları gündeme taşındı.

0
PAYLAŞ

Türk televizyon tarihinin belki de en çalkantılı yılı 2017 oldu desek yeridir. Özellikle peş peşe yayınlanan bir çok dizinin final yaptığı, yeni başlayan dizilerin dahi tutunamadığı sektörde büyük karmaşa söz konusu oldu. Başarılı oyuncular, güçlü yapımlar ve büyük bütçeler bile bazı dizileri kurtaramadı. Bu anlamda Kanal D ekranlarından ayrılan son yapım ise Kara Yazı oldu. Başrollerinde Haluk Bilginer, Emre Kınay ve Zeynep Çamcı gibi güçlü isimlerin yer aldığı dizi son bölümü ile ekranlara geldi. Dark Story yapımcılığında büyük bütçelerle hazırlanan dizinin finali ise izleyenleri şaşırttı.

BEKLENEN REYTİNG ORANI BİR TÜRLÜ BULUNAMADI

Kanal D’nin büyük beklentilerle ekranlara sunduğu Kara Yazı dizisi, kanalın beklentilerini karşılayamadı. Reyting oranlarının düşük seyretmesi nedeniyle önce yayın günü değiştirilen dizi yine de istediği oranı tutturamayınca kanal tarafından sonlandırılma sürecine götürüldü ve dizi final yaptı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here