Ana sayfa Dizi Haberleri Kara Yazı Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Yayın Günü Belli Oldu

Kara Yazı Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Yayın Günü Belli Oldu

Kanal D ekranlarına yepyeni bir can geliyor. Kara yazısı dizisi için geri sayım başladı: Merakla beklenen dizinin yayın günü belli oldu...

0
PAYLAŞ

 Başrolelrini Haluk Bilginer ve Emre Kınay’ın paylaştığı Kara Yazısı dizisi için çekimlerine başlanmıştı. Büyük yoğunlukla devam eden dizinin  bu sezon fark yaratacağı söylentiler arasındadır. Dizinin yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt üsteleniyor. 

Dark Story’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosu ise ünlü senaristler Sema Ergenokon ve Eylem Canpolat’ın kaleminden doğdu.

Konusu ise;  Babasının sevgisiz şekilde darplarına maruz kalarak büyüyen Mehmet Karahan’ın hikayesini anlatıyor.  Kendi kozmetik şirketini büyüttükten sonra taktirini kazanmak istemesi olayları farklı boyutlara taşıyor. 

Dizi Nisan ayında ekranlarda izleyicisi ile ilk kez buluşacak. Kanal D ekranlarında başlayacak ve reyting sıralamalrını zorlayacak kara yazı nihayet önümüzdeki ay başlıyor. Kanal D ekranlarında pek çok dizi başlarken Kara yazı dizisi kendine nasıl bir yer edinecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here