Ana sayfa Yerli Diziler Kara Yazı 5. Bölüm Fragmanı 30 Nisan Özeti Neler Yaşandı

Kara Yazı 5. Bölüm Fragmanı 30 Nisan Özeti Neler Yaşandı

Sezonun yeni yapımlarından Kara Yazı'nın yayınlanan 5. bölüm fragmanıyla 30 Nisan Pazar akşamı ekranlara gelecek yeni bölümde yaşanılanlar, seyirciyi yine ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor.

0
PAYLAŞ

Ekranların sevilen yeni yapımlarından Kara Yazı, değişen yayın günü ile Pazar akşamları saat 20:00’de, Kanal D ekranlarında sevenleriyle buluşuyor. Henüz ilk dört bölüm yayınını gerçekleştirmesine rağmen büyük yankı uyandıran yeni soluklu yapım hikayesi ve oyuncu kadrosuyla şimdiden tüm dikkatleri üzerine çekti. Yayınlandığı gün reyting mücadelesinde iddialı bir yer edinen Kara Yazı, ekranlar gelen 4. bölümünün ardından, yayınladığı 5. bölüm fragmanı ile ise heyecanı yine zirveye taşıdı.

30 Nisan Pazar Akşamı Yayınlanacak Kara Yazı’nın 5. Bölümünde

Geçtiğimiz bölümde Mehmet’in Yaren’i şirkette öpmesi bölüme damga vururken, Oğuz’un Derya’nın bir bebeği olduğunu öğrenmesi ise gerilimin tırmanmasına neden olmuştu. Ekranlara gelen son bölümün ardından, Kara Yazı’nın yayınlanan 5. bölüm fragmanında ise ortalık bir hayli karışıyor. Mehmet’in Yaren’e yakınlaşma ve kendini anlatma çabası devam ederken, diğer yandan Oğuz, Derya’nın bir bebeği olduğunu anlatan mektubu Halil’e ulaştırıyor. Tüm bunların ardından olayların tamamen sarpa sardığı, heyecanın zirve yaptığı 5. bölümde yaşanılacakların akıbeti ise 30 Nisan Pazar akşamı netlik kazanacak gibi görünüyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here