Ana sayfa Dizi Haberleri Kara Yazı 2. Bölüm Fragmanı 4 Nisan Salı Özeti Yaşanacakların Detayı

Kara Yazı 2. Bölüm Fragmanı 4 Nisan Salı Özeti Yaşanacakların Detayı

Kara Yazı dizisi ekranları başındaki izleyicileri dramatik teması ile şaşırttı. Büyük başarı elde edeceğine daha dizi yayınlanmadan kesin gözü ile bakılan dizide 2. bölüm heyecanı başladı!

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranları son projeleri ile gündeme sıkça girmeye devam ediyor. Tanıtım fragmanı ve koonsepti ile büyük ilgi uyandıran Kara Yazı dizisi yayınlandı. İlk bölümün ardından ekranlara gelen 2. bölüm fragmanında dizinin devamı hakkında önemli ipuçları yer aldı.

Başarılı oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine toplamayı başaran dizinin yeni bölümünde alevlenen bir aşkın ve geçmişte unutulan olayların yüzleşmelerin başlangıına tanıklık edeceğiz.

KARA YAZI’NIN 2. BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ

Oğuz Bey’in çocukları üzerindeki baskı sürmektedir. Halil ise kızları ile arasını artık düzeltmek istese de herşey için çok geçtir. Kıskançlıkları nedeni ile eşi evi terk ettikten sonra kızlarına da namus baskısı yapan ancak ortanca kızının bu baskılara boyun eğmemesi ile hatasını anlayan Halil yeni kararlar alacaktır.

Yaren’in kendisini unutup kardeşlerine düşkün olması onu dış çevreden soyutlamaktadır. Öyle ki Erdem sayesinde tanışacağı Mehmet’in ona hissettiklerini dahi göremeyecektir…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here