Ana sayfa Oyuncular Kara Sevda Mercan Kimdir? Gizem Karaca Dizide Kaç Bölüm Kalacak?

Kara Sevda Mercan Kimdir? Gizem Karaca Dizide Kaç Bölüm Kalacak?

Kara Sevda'nın yeni bölümlerinde Mercan karakteri ile karşımıza çıkan Gizem Karaca'nın, dizide kaç bölüm kalacağı daha şimdiden kulislerde gündem konusu oldu.

0
PAYLAŞ

 Ekranların büyük ilgi gören yapımı Kara Sevda, her Çarşamba saat 20:00’de Star Tv ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Başrollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün paylaştığı dizide olaylar bitmek tükenmek bilmezken, dizinin yeni bölümlerinde bir başka tanıdık yüz Gizem Karaca karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde diziye dahil olan güzel oyuncu, yayınlanacak yeni bölümlerde Komiser Mercan karakteriyle ekranlara gelecek.

 Kara Sevda Mercan Kimdir?

 Dizide başarılı ve hırslı bir komiser olan Mercan karekterine can veren Gizem Karaca, Kara Sevda’nın 62. bölümünden itibaren dizinin kadrosuna dahil oldu ve daha şimdiden izleyici tarafından ilk bölüm performansı ile büyük ilgi gördü. 

 1992 Yılında İstanbul’da dünyaya gelen ve çocukluğu Amerika’da geçen Gizem Karaca, ilk olarak Miss Turkey 2011 2. olarak tanınmaya başladı. Oyunculuk kariyerine ise 2012 yılında rol aldığı Eve Düşen Yıldırım ile başlayan güzel oyuncu, 2012 yılından bu yana Benim Hala Umudum Var ve Güzel Köylü gibi birçok başarılı projede yer aldı.

 Gizem Karaca Dizide Kaç Bölüm Kalacak?

 Belirttiğimiz gibi sevilen yapımın kadrosunda henüz çok yeni olan Gizem Karaca’nın, dizide kaç bölüm kalacağı konusunda ise henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak kulislerde dolaşan söylentiler oyuncunun henüz yapım şirketi ile net bir anlaşma yapmadığı ve dizide kaç bölüm kalacağının ilerleyen bölümlerde belirleneceği yönünde.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here