Ana sayfa Dizi Haberleri Kara Sevda Leyla Öldü mü? Zerrin Tekindor Diziden Ayrıldı mı? Yeni Bölümde...

Kara Sevda Leyla Öldü mü? Zerrin Tekindor Diziden Ayrıldı mı? Yeni Bölümde Varmı Yokmu

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kara Sevda'da Leyla hastanede ölümle pençeleşiyor. Leyla verdiği ölüm kalım mücadelesini kazanabilecek mi?

0
PAYLAŞ

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kara Sevda’da heyecan dorukta. Perşembe akşamlarının rakiplerini ezip geçen dizisi Kara Sevda izleyicilerini ekrena kilitlemeye devam ediyor.

Kara Sevda Dizisinde Leyla Ölüyor Mu?

Alevler arasında kalan Kemal’i kurtarmak için Nihan canını tehlikeye atar. Alevlerin içine giren Nihan’ı gören Emir sevdiği kadının arkasından gider. Kemal’i kurtarmadan evden çıkmak istemeyen Nihan’ı Emir zor ikna eder ve dışarı çıkarır. Leyla hastanede ölüm kalım savaşı verirken Ayhan büyük üzüntü yaşar. İntikam yemini eden Ayhan, Leyla’yı vuranlara gerekeni yapacaktır. Emir, babasının Leyla’nın vurulmasındaki rolünü öğrenir.

Kemal’in bu işin peşini bırakmayacağını bilen Emir, babasını yurtdışına göndermek için planlar yapar. Kemal’i ölüm ile burun buruna getiren yangında kundakçı olduğu düşünülen Emir gözaltına alınır. Kemal ile Emir karakolda yüzleşirler. Nihan ile Kemal aşklarının arasına giren bütün engelleri ortadan kaldırmaya kararlıdır. Ayhan artık Leyla’nın uyanamayacağından emindir ve intkam planları yapmaktadır. Leyla verdiği ölüm kalım savaşını kazanamayacaktır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here