Ana sayfa Yerli Diziler Kara Sevda 58.Bölüm Fragmanı – 1 Mart Çarşamba Emir Zeynep’i son anda...

Kara Sevda 58.Bölüm Fragmanı – 1 Mart Çarşamba Emir Zeynep’i son anda kurtarır

Kara Sevda 1 Mart Çarşamba günü 58.bölümüyle Star Tv'de. Kara Sevda 58.Bölüm Fragmanı yayınlandı.

0
PAYLAŞ

Hızlı bir şekilde parlayıp bir anda sönen dizilerin arasından sivrilen ve 1 yılı aşkın süredir evlerimize konuk olan Kara Sevda 58.Bölüm Fragmanı ile yeni soru işaretlerine yol açtı. Dizinin 58.bölümü 1 mart çarşamba günü ekranlara gelecek. 

Asu ve Emir planlarına uygulamaya devam ediyor. Kemal, Emir ile Zeynep’i yanyana görünce gerçek zaten açığa çıkmış olur. Kemal ipucu ile katile bir adım daha yaklaşır. 

57.Bölümde Neler Oldu

Önceki bölümlerde Asu ve Emir, sevenleri ayırmak için bir takım planlar yapıyorlardı. Fakat bu bölümde Nihan ile Kemal aradıkları cevabın gelen hediye paketinde olmadığını çok yakınlarında olduğunu anlarlar. Emir ile Zeynep, Kemal’in ekibiyle aynı mekanda karşılaşırlar. Plansız gelişen bu durum gerçeklerin açığa çıkmasına yol açacaktır. Zeynep bulunduğu durumdan çok zor kurtulacağını farkeder. Kemal’in depoda bulduğu ipucu onları katile götürecektir. 

Asu ise birçok soruya cevap bulamamaktadır. Emir neden Nihan ile Kemal’i ayırmaktan vazgeçmiştir? Bu sorularaına yanıt bulmak için katil arayışına gizlice yardım eder.
Zeynep ise acı bir gerçekle yüzleşir. Emir, Nihan’a deli gibi açıktır ve onun için her şeyinden vazgeçebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here