Ana sayfa Yerli Diziler Kanatsız Kuşlar 21. Bölüm Fragmanı Özeti Yeni Bölümde Neler Olacak?

Kanatsız Kuşlar 21. Bölüm Fragmanı Özeti Yeni Bölümde Neler Olacak?

Atv'nin reyting sıralamalarında zirvenin sahibi olan dizisi Kanatsız Kuşlar, her geçen bölümde temposunu yükseltiyor. Dizide olaylar hızla gelişirken 21. bölümde ne olacağı ise şimdiden merakla bekleniyor.

0
PAYLAŞ

Yönetmenliğini Kemal Uzun yaptığı, başrollerini Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı ve Deniz Bolışık paylaştıkları dizi, takipçilerini heyecanlandırmaya devam ediyor. ATV ekranlarında perşembe günleri ekrana gelen dizi yüksek temposuyla ilgi çekmektedir. Reyting sıralarında perşembe günleri en üst sırada yer alan dizi, yeni bölümleriyle de zirvedeki yerini koruyacağa benziyor.

MUZAFFER ÖFKESİYLE ÇILGINA DÖNÜYOR

Ahmet, Zeynep’in karşısına nikah cüzdanıyla çıkar ve kendisiyle gelmesini ister. Onur, şok olmuştur. Emre, Muzaffer’in her şeyi bildiğini öğrendiğinde daha da öfkelenir. Annesine her şeyi anlatacaktır. Muzaffer, tam da bunu isteyerek Emre’yi kovar. Nefise, çocuklarıyla tuttuğu evde mutlu olacağını sanırken beklenmedik bir olay tüm duygularını altüst eder. Yaşadıkları zor anlardan kurtuluş için yine Muzaffer’den yardım istemek zorundadır. Fakat Nefise, hiç ummadığı bir tepkiyle karşılaşır. Muzaffer, içindeki fırtınaların çaresi olarak her şeyi yakacak gibidir. Onun gazabından Azime ile kızı Emel de nasiplerini alırlar. Gerçekleri öğrenen Onur, Zeynep’e zor anında yardım ederek onu rahatlatması bekleniyor.

Dizide her hafta yeni bir macera yaşanırken, meraklan beklenen fragmanları ve yeni bölüm özetini sizlerle paylaşacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here