Ana sayfa Oyuncular Kalp Atışı Dizisi Aslı Karakteri Tuğçe Kumral Kimdir? Ali Asaf’ın Eski Karısı...

Kalp Atışı Dizisi Aslı Karakteri Tuğçe Kumral Kimdir? Ali Asaf’ın Eski Karısı Mı?

İlk yayın hayatına başladığından beri sürekli artan izlenme oranları diziyi reyting rekortmeni olma yoluna götürüyor. Dizinin oyuncuları da dizi kadar dikkat çekici. Aslı karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylar;

0
PAYLAŞ

Kalp Atışı 18 bölüm önce show tv ekranlarına merhaba diyen dizi oldu. Yeni sezona bomba gibi giriş yapan dizinin yeni bölümleri i,zleyici tarafından çok merak ediliyor. Dizide Eylül ve Ali Asaf yakınlaşması konu edinilirken, Aslı karakteri bu duruma biraz gölge düşürüyor.

Diziye katılan Aslı karakteri Ali Asaf’ın eski karısıdır. Dizinin yer yer romantikleşen anları eski karısının gelmesi ile biraz yön değiştirecek gibi. Ali Asaf gün geçtikçe çıkmaz bir yola giriyor. Yeni bir aşka adım atmaya hazırlanırken eski karısının gelmesi tüm dengeleri değiştirecek. Aslı karakterine hayat veren oyuncu Tuğçe Kumral.

TUĞÇE KUMRAL KİMDİR?

Tuğçe Kumral, 1983 İzmir doğumludur. Başarılı oyuncu daha önce oyunculuk hayatına “Asla Vazgeçmem” dizisi ile girmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk mezunudur. Gönülçelen isimli dizide kendini kanıtlamayı başarmıştır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here