Ana sayfa Yerli Diziler Kalp Atışı Dizisi 18. Bölüm 3 Kasım Cuma Özeti Fragmanı Show Tv’de!

Kalp Atışı Dizisi 18. Bölüm 3 Kasım Cuma Özeti Fragmanı Show Tv’de!

Show tv'nin sevilen dizisi Kalp Atışı 18. bölümü ile izleyicilerle buluşacak. Bu bölümde Ali Asaf'ın eski eşi hastaneye geliyor. Ali Asaf, Eylül ile eski eşi arasında kalıyor.

0
PAYLAŞ

Show tv’nin sevilen dizisi Kalp Atışı her cuma sevenleri ile buluşuyor. Kalp Atışı dizisinin baş rolünü Öykü Karayel ve Gökhan Alkan paylaşıyor. 

Kalp Atışı 18. bölümü ile 3 Kaısm 2017 Cuma günü yeni bölümü izleyiciler tarafından merak ediliyor. Film konu itibari ile birbirine aşık 2 doktorun etrafında gelişen olayları ele alınırken, dünya ne kadar kötü olursa olsun iyilerin kazanacağını işliyor. Hatane çevresinde gerçekleşen olaylar Asaf ve Eylül karakterinde hayat buluyor. 

18. bölümle ekranlara gelecek olan Kalp Atışı, heycanlı dakikalar geçirmenize neden olacak. Ali Asafın eski eşi ortaya çıkıyor. Ali Asaf, Eylül ile eski eşi arasında kalıyor. Ali Asaf ve Eski eşinin tartışmalı konuşmalarına şahit olan Eylül, Ali Asaf’ın yanına geliryor ve ne olduğunu soruyor. Ali Asaf ise tartıştığı kişinin eski eşi olduğunu söylüyor. Eylül bu durum karşısında şok oluyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here