Ana sayfa Yerli Diziler Kalp Atışı Dizisi 18. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı 18. Bölüm Özeti

Kalp Atışı Dizisi 18. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı 18. Bölüm Özeti

Kalp Atışı dizisinin 2. fragmanı yayınlandı. Cuma gecesi 18. bölümle show tv ekranlarında yayınlanacak dizi bu hafta da izleyiciyi ekranlara kilitleyecek.

0
PAYLAŞ

Show tv’nin sevilen dizisi Kalp Atışı dizisinin başrollerinde Öykü Karayel ve Gökhan Alkan yer almaktadır. Dizi yayınlandığı günden bu yana reyting rekorları kırmaktadır.

MF yapım şirketinin üstlendiği Kalp Atışı dizisi merak edilen 18. bölümü ile cuma akşamı izleyicilerin evlerine konuk olacak. Beğenilen dizinin 2. fragmanı yayınlandı. 

İlk fragmanı yayınlanan dizinin bu bölümünde Ali Asaf’ın eşi ortaya çıkıyor. Bu durum karşısında şaşkınlık geçiren Ali Asaf bu durumu Eylül’e nasıl söyleyeceğini bilemiyor. Hastanede eşki eşi ile tartışan Ali Asaf’ın yanına Eylül geliyor ve ne olduğunu soruyor. Ali Asaf da Eylüle tartıştığı kişinin eski eşi olduğunu söylüyor ve Eylül şaşırıyor.

2. fragmanı yayınlanan filmde Ali Asaf ameliyattan çıkınca eski eşi hakkında Eylül ile konuşuyor. Diğer karakterlerinde bazı olaylara katılması ile dizi sürükleyici bir hal alıyor. Dizinin diğer karakterlerinden olan Fath ise beynindeki tümör ile mücadele ediyor. Fatih ameliyata hazırlanıyor. 

Film 18. bölümü ile saat 20:00 cuma günü show tv ekranlarında yayınlanacak. Bu bölümde de izleyiciyi heycanlandırırken şaşırtacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here