Ana sayfa Dizi Haberleri Kalp Atışı Çekimlerinin Yapıldığı HeartBeat Hospital Hastahanesi Nerededir?

Kalp Atışı Çekimlerinin Yapıldığı HeartBeat Hospital Hastahanesi Nerededir?

Show TV ekranlarının çok sevilen bir dizisi haline gelen Kalp Atışı dizisinin nerede çekildiği merak konusu oldu. İşte o dizinin çekildiği semtler ve detayları.

0
PAYLAŞ

Show TV ekranlarına gelmeye başladığı andan itibaren televizyon ekranlarının çok sevilen bir dizisi haline gelen Kalp Atışı’nın nerede çekildiği merak konusu oldu. İstanbul’da çekimleri yapılan bu dizide, HeartBeat Hospital olarak geçen hastane gerçekte yok. Ancak çekimlerin yapıldığı hastanenin gerçek isminin Liv Hospital olduğu belirtiliyor.

Halk arasında İstinya Hastanesi olarak da bilinen bu hastanede çekimlerin sezon boyunca süreceği belirtilmektedir. Hastanede çekim yapabilmek için prodüksiyon firmasının hastaneye yüklü miktarda para yüklediği iddia edilmektedir. Hastane sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin pek çok noktasında hizmet vermektedir.

HASTANENİN TAM ADRESİ NEDİR?

İstanbul İstinye Liv Hospital hastanesi Esenkent Mahallesi, Süleyman Demirel Caddesi, 34510 Esenyurt/İstanbul.

Dizinin çekimleri tamamen Liv Hospital’da yapılmamaktadır. İstanbul’un çeşitli yerlerine setler kurulmaktadır. Başrol oyunculuğunu üstlenen isimler Öykü Karayel ve Gökhan Alkan dizide çok büyük işlere çıkarmaktadır. Takipçilerin gönlünü fethetmeyi başaran iki başarılı oyuncu, çok başarılı reytinglere imza atmaktadır.

ÖYKÜ KARAYEL KİMDİR?

Öykü Karayel, 1990 doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan genç oyuncu, Güzel Şeyler Bizim Tarafta oyunuyla ivme yakalamıştır. Sadri Alışık Sinema Tiyatro Ödülleri’nden ödül alarak dönmeyi başaran Karayel, Kuzey Güney ile tanınmıştır. 2014 yılında Katil Joe’de rol alan Karayel, Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Dilruba karakteriyle ekranlara geldi. Karayel şimdilerde ise Kalp Atışı dizisinde beyin cerrahı Eylül karakterine hayat vererek büyük beğeni toplamaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here