Ana sayfa Oyuncular Kalbimdeki Deniz Özlem Kimdir? Özlem Savaş Kaç Bölüm Oynayacak?

Kalbimdeki Deniz Özlem Kimdir? Özlem Savaş Kaç Bölüm Oynayacak?

Kalbimdeki Deniz isimli projeye dahil olan Özlem Savaş kim? Dizide hangi karaktere hayat verecek.

0
PAYLAŞ

Kimdir?

1970 İstanbul Emirgan doğumlu Özlem Savaş ailesinin Türkiye’ye dönme kararı almasıyla İsviçre’de sürdürdüğü eğitimini yarıda bırakıp İstanbul Şişli Terakki Lisesinde eğitimine devam etti. Eğitiminin son yıllarında matematik ve fizik alanında TÜBİTAK ödülü kazandı. Ardından Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar mühendisliğini kazandı ve aynı bölümden mezun oldu.

Öğrencilik yıllarında rol aldığı ‘Salıncakta Üç Kişi’ adlı filmden sonra sanat dünyasına hızlı bir geçiş yapan Özlem Savaş daha sonra İstanbul Şehir Tiyatrosunda oyuncu oldu ve başka dizi, film projelerinde de rol almaya devam etti.

FOX TV ile Devam

Bir ara sanata ara verip restoran işlettikten sonra. Bıraktığı mesleğe geri döndü. Şimdilerde ise FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Kalbimdeki Deniz dizisinin kadrosuna dahil oldu. Yeni projesinde pavyonda çalışan Özlem karakterini canlandıracak. Bizzat kendisi sosyal medya hesabından “Beni özleyenler! Niye dizilerde yoksunuz diyenler! Bu akşam ekran başına! Bu güzel ekibe dahil…! Sözleriyle takipçilerine güzel haberi duyurdu.

Oyuncunun dizide ne kadar oynayacağı konusundaki söylemler kesin olmasa da rolünün sürekli olacağı şu an için kesin gibi duruyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here