Ana sayfa Dizi Haberleri Kalbimdeki Deniz Murat Ölüyor mu? Kutsi Diziden Ayrılacak mı? Yeni Bölümde Var...

Kalbimdeki Deniz Murat Ölüyor mu? Kutsi Diziden Ayrılacak mı? Yeni Bölümde Var mı? Tüm Detaylar

Kalbimdeki Deniz dizisi ile ilgili izleyicilerini üzecek bir iddia ortaya atıldı. Dizinin ana karakterlerinden Murat'ın öleceği konusu gündeme geldi. Karakter yeni bölümde olacak mı merak ediliyor.

0
PAYLAŞ

Huzur Sokağı adlı dizi projesinin ardından kendisine uygun bir çalışma arayan Kutsi, Kalbimdeki Deniz dizisi ile gündeme gelmişti. Bu dizide başarıyı yakalayan ve Murat isimli karaktere hayat veren Kutsi’nin Fox TV ile anlaşması sürüyor. Ancak garip bir şekilde izleyicileri üzecek bir iddia ortaya atıldı.

Dizide Murat isimli ana karakterin öleceği ve yeni bölümde yer almayacağına dair sosyal medyada paylaşımlar yapıldı. Konunun asılsız olduğu gerçeği ise sonradan ortaya çıktı.

MURAT YENİ BÖLÜMDE KANLI CANLI EKRANLARDA

Kutsi tarafından canlandırılan Murat karakteri önümüzdeki yeni bölümlerde ve sezon boyunca ekranlarda yer alacak. Diziden ayrılması gibi bir durumun söz konusu olmadığı açıklanan Murat için Kutsi setten ayrılsa dahi yaşatılacak bir rol olarak görülüyor. İzleyicilerin gönüllerini fetheden dizinin gelecek sezon da devam edeceği bilgisi paylaşıldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here