Ana sayfa Yerli Diziler Kadın 3.Bölüm Fragmanı 7 Kasım Salı Özeti Neler Olacak? Bahar Annesini Suçluyor

Kadın 3.Bölüm Fragmanı 7 Kasım Salı Özeti Neler Olacak? Bahar Annesini Suçluyor

Fox tv'nin yeni dizisi Kadın izleyiciden tam not aldı. Film 3. bölümü ile salı akşamı evlerinize konuk olacak. Filmin fragmanı yayınlandı.

0
PAYLAŞ

Fox tv’nin yeni dizisi Kadın’ın 3. bölüm fragmanı yayınlandı.

Fox tv’nin beklenen yeni dizisi Kadın ilk bölümden itibaren işlediği konu ve oyuncuların yetenekli performansi ile izleyiciyi etkiledi. Baş rollerinde Özge Özpirinççi ve Caner Cindoruk’un oynadığı Kadın dizisi Fox tv ekranlarında her salı akşamı 20:00’da seyirciyle buluşmaya devam edecek. 

2 bölümü geride bırakan Kadın dizisi izleyicilerin beğenisini topladı. 3. bölümü salı akşamı ekranlara gelecek film izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Özge Özpirinççi’nin hayat verdiği Bahar karakteri ana karakteri oluşturmaktadır. Hayat karşısında 2 çocuğu ile mücadele eden bir karakteri canlandıran Pirinççi, kocasının öldüğünü sanmaktadır. Ancak geçen bölümlerde izleyici kocasının bir fotosunu gösrmüştür. Bahar’ın görmesi ile durum nasıl seyredecek bilinmemekte. 

3. bölümü yayınlanacak dizi de Bahar annesine hesap soruyor. Babasının intihar etmesinden annesini suçluyor. Ancak kardeşinin içeri girmesi ile Bahar gerçekleri öğreniyor. Babasının aslında kendi ismini vermesini sağlayan eski sevgilisi için intihar ettiğini kardeşinden öğreniyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here