Ana sayfa Tv Programları İzdivaçtaki ( evlendirme ) programlarındaki adaylar para alıyor mu?

İzdivaçtaki ( evlendirme ) programlarındaki adaylar para alıyor mu?

Son yıllarda arap saçına dönen evlendirme programlarında adayların maaş aldığı iddia edildi. Evlendirme programındaki adaylar para alıyor mu?

0
PAYLAŞ

Birçok kanalda öğleden sonra aynı zamanda başlayan izdivaç programlarına katılan adaylar sahte aşklar ve sahte ilişkiler yaşıyor sözlerini doğrular gibi tavırlar sergilemeye başladılar.  Bir türlü mutluluğu yakalayamayan adaylar kanaldan maaş tarzı ücret aldıklarına dair iddialar ortalığı karıştırdı. Evlendirme programındaki adaylar para alıyor mu?

 Bu programlara katılan ve belli bir süre sonra ayrılan adaylar bazı kişilerin düzenli olarak maaş aldıkalrını iddia etti. Ortalama olarak bazı gelin ve damat adaylarına aylık 3 bin 500 TL maaş verildiği söyledi.

Adaylar neye göre seçiliyor?

Evlendirme programlarındaki adaylar farklı kişiliklere sahip olduklarında ve tarzlarında farklılıklar olduğunda adaylar çok daha kolay prim yapmaktadır. Bir çok kurgunun yaşandığı programlarda farklı iddialarda ortaya atılmaktadır. İsteyerek birine talip çıkan birine zorla kavga ettirilip ayrılması bile isteniyor. 
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here