Ana sayfa Oyuncular İşte Benim Stilim Seksi Yeni Yarışmacısı Vefa Alizade kimdir Kaç Yaşında Boyu...

İşte Benim Stilim Seksi Yeni Yarışmacısı Vefa Alizade kimdir Kaç Yaşında Boyu Burcu

İşte Benim Stilim yarışmasına yeni bir aday katıldı. Vefa Alizade büyüleyici güzelliği ile dikkatleri üzerine çekti. İşte Benim Stilim Vefa Alizade kimdir?

0
PAYLAŞ

Ekranlarda moda rüzgarını en iyi estşren ve güçlü juri üyeleri ile gündeme oturan İşte Benim Stilim’e yeni bir yarışmacı dahil oldu.

Vefa Alizade Kimdir?

Podyuma adım atar atmaz tüm gözleri üzerine çekmeyi başaran Vefa Alizade hakkında detaylı bigi sunmak istedik. Programın sıkı takipçileri için işte yeni yarışmacı hakkında kısa bilgiler;

25 yaşında olan Vefa, Moskova’da eğitim hayatını devam ettirdi.Şuan Azerbaycan’da güzellik salonu işletiyor. 18 yaşından beri iş hayatının içinde olan güzel yarışmacı Vefa, Azerbeycan’da ailesi ile birlikte yaşıyor.  Balık Burcu Olan Vefa’ya ailesi yarışmaya katılması için büyük destek vermiş. Etrafında dobra kişiliği ile tanınan Vefa Alizade , seksi tavırları ve güzelliği ile şimdiden tüm dikkatleri üzerine çekti. 

 Vefa Alizade’nin boyu 165 cm  kilosu ise 50 kg dır. İşte Benim Stilim’e gelirken çok iddialı olduğunu da her fırsatta dile getiren yarışmacı zirvede kalmak için büyük mücadele vereceğe benziyor. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here