Ana sayfa Tv Programları İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş Stüdyoyu Neden Terketti? Deniz Serkanova Ne Yaptı?

İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş Stüdyoyu Neden Terketti? Deniz Serkanova Ne Yaptı?

İşte Benim Stilim adlı programda Jüri üyeliği yapan ünlü modacı Nur Yerlitaş Stüdyoyu Neden Terketti ? Yapılan saygısız konuşmalara dayanamayan Yerlitaş olaya yine son noktayı koydu.

0
PAYLAŞ

Jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu’nun Oturduğu İşte Benim Stilim Adlı yarışma programında yarışmacı koltuğunda oturan Bahar Candan ve Deniz Serkanova arasında gerilimli anlar yaşandı. Yaşanan hararetli tartışma jüri üyelerine taşınınca programda sinirler çok gerildi.

Stüdyoyu Neden Terketti ? Bahar’ın yaptığı aşağılık suçlamalardan ve sürekli şimarıklıklarından dolayı sinirlenen ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın tansiyonu çıktı ve stüdyoyu terketti. Bu olayları kaldıramayan Deniz Serkanova baygınlık geçirdiç. Stüdyo içerisinde herkesi telaşlandıran bu durum sonrasında soğuk kanlılığı,dürüstlüğü ve dobralı ile tanıdığımız İşte Benim Stilim adlı programın sunucusu Öykü Serter sadece dinledi.

Bu sezonda saygı sorunlarını sürekli yaşadıklarını şimdi ise söylenenlerin terbiyesizce ve ahlaksızca olduğunu dile getirmesi sonrasında program akışına geri dönüldü.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here