Ana sayfa Tv Programları İste Benim Stilim Elite Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yarışmacıları Kimler Olacak

İste Benim Stilim Elite Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yarışmacıları Kimler Olacak

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı İşte Benim Stilim'de bir sezon daha sezon sona eriyor. Yeni sezon İşte Benim Stilim Elite adında başlayacak. Ne zaman başlayacak ve yarışmacılar kimler merak ediliyor.

0
PAYLAŞ

İşte Benim Stilim’de bir sezon için daha final tarihi yaklaşıyor. Yarışmanın sona ereceği tarih ise yapımcı tarafından ilan edilince izleyiciler kesin olarak sona ereceğini öğrendiği yarışma için üzüldüler.

Son günlerde Bahar Candan’ın programdan ayrılması ve jüriler arasındaki kutuplaşmalar programın reyting oranları da bir hayli düşmüştü. Programın bu sezonu Ramazan Ayı’nın başlangıcı ile bitecek. 

YENİ SEZON AÇIKLANDI

Programın yapımcısı Twitter hesabı üzerinden izlemekte olduğumuz sezonun 26 Mayıs’ta sona ereceğini duyurdu. Bu duyurusu ile beraber yeni sezonun isminin ise İşte Benim Stilim Elite olacağını açıkladı. Programda yer alacak yarışmacılar henüz kesinleşmedi.

Bu sezonun sonunda kalan yarışmacılara devam edip etmek istemedikleri sorulacak ve eski sezonlarda başarılı olan yarışmacılar davet edilecek. Kadronun kesinleşmesinden sonra ise Ekim ayında yeni sezonun ilk bölümü yayınlanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here