Ana sayfa Tv Programları İşte Benim Stilim 26 Mart Pazar Fragmanı Haftanın Finali Kim Elendi?

İşte Benim Stilim 26 Mart Pazar Fragmanı Haftanın Finali Kim Elendi?

Tv8 ekranlarının en çok izlenen programlarından İşte Benim Stilim'de bu hafta hangi yarışmacı elenecek ve hangi yarışmacı en yüksek puanı alıp para ödülünü kazanabilecek. Hepsi ve daha fazlası haberimizin detaylarında.

0
PAYLAŞ

Tv8 ekranlarının fenomen programı İşteBenim Stilim 26 Mart Pazar günü yapacağı haftanın eleme gecesiyle yine çok konuşulacak. Her hafta farklı konsept yapılarak yayınlanan eleme gecisinde bu hafta da sürpriz gelişmeler yaşanacak. Geçen hafta eleme gecesinde “Defile Yıldızı” konsepti yapılmıştı. Sıralamaya göre en düşük puanları ise Bahar, Deniz ve Niran almıştı.Jürinin verdiği oylama kararı ile Niran Yalaz yarışmaya veda eden isim olmuştu.

KONSEPT YEŞİLÇAM

26 Mart Pazar akşamı yayınlacak eleme gecesinin konsepti Yeşilçam. İşte Benim Stilim yine sürprizlerle dolu ve çarpıcı görüntülerle bu hafta çok konuşulacak. Bu hafta  kim elecek ve para ödülünün sahibi kim olacak yayınlacak olan yeni bölümle beraber bu soruların yanıtı göreceğiz. 

İddialara göre final bölümünün en düşük puanlı yarışmacısı Deniz olacak ve elenecek. Kesin sonuc için dizinin finalini kaçırmayın.

DENİZ KİMDİR?

Deniz Serkanova, 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Azerbeycan vatandaşı olan yarışmacı, mimarlık eğitimi almıştır ancak güzellik salonu işletmecisi olarak çalışmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here