Ana sayfa Tv Programları İşte Benim Stilim 26 Mart Haftanın Finali Bölümünde Kim Elendi i?

İşte Benim Stilim 26 Mart Haftanın Finali Bölümünde Kim Elendi i?

Tv 8 in moda yarışması İşte Benim Stilim de 26 Mart final bölümünde elenen isim belli oldu. Elenen kişi yerine gelecek isim izleyiciyi şaşırttı.

0
PAYLAŞ

Her hafta enteresan konseptleriyle ekranlara gelen moda yarışması İşte Benim Stilimde elenen isim belli oldu. Tv 8 ekranlarına gelen ve büyük izleyici kitlesine sahip olan yarışmada her pazar final gecesi düzenlenmektedir. Final gecelerinin özel konseptleri olmaktadır. 26 Mart final gecesinin konsepti Yeşilçam oldu ve elenen isim herkesi şaşırttı.

Konsept Yeşilçam

Yeşilçam konseptiyle jürinin karşısına gelen yarışmacılar arasında en iyiler ve en kötüler seçildi. Bir çok sevilen ismin jüri koltuğunda bulunduğu yarışma haftaiçi ve haftasonu her gün ekranlara gelmektedir. Pazar günleri haftanın finalini yapan yarışma programı Tv 8 de yayınlanmaktadır. 26 Mart 2017 de yayınlanan bölümde yarışmacılar final haftasına en iyi şekilde hazırlanmaya çalıştı ve konseptleri Yeşilçam oldu.

Daha önceki haftada elenen isim en düşük oyu alan üç isimden biri olan Niran Yalaz oldu. En düşük oyu alan isimler ise Bahar,Deniz ve Niran olmuştu. Bu üç isimden giden kişi Niran oldu. Her hafta final haftası yapan yarışma programında en düşük oyu alan 3 yarışmacı tekrar jüri üyeleri tarafından puanlandırılıyor ve buna göre elenen isim belli oluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here