Ana sayfa Tv Programları İşte Benim Stilim 2 Nisan Kim Elendi? Birinci Kim Oldu? Yarışmaya Kim...

İşte Benim Stilim 2 Nisan Kim Elendi? Birinci Kim Oldu? Yarışmaya Kim Geldi? Detaylar

İşte Benim Stilim son zamanlarda jüri krizleri ile gündemden düşmüyor. 2 Nisan'da yaşanacaklar şimdiden belli oldu. Kim elendi kim birinci olup ödülü aldı işte cevaplar.

0
PAYLAŞ

TV 8 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan  ve kıyafet kombinleri, yarışmacıların tutumları ve juri üyelerinin kararları ile devam eden yarışmada 2 Nisan Pazar günü yine bir eleme anı yaşanacak. Adayların hepsi birbirinden iddialı olması juriyi de, seyirciyi de epey zorluyor.

İşte benim Stilim yarışmasından 26 Mart Pazar günü instagram’da fenomen olan Selin Baygüneşli elenmişti. Yeşilçam konsepti ile birbiri ile mücadele veren yarışmacılardan 10 bin TL para ödülünü almaya hak kazanan aday ise Simay Tokatlı olmuştu.

Şimdi sıra ,02 Nisan Pazar günü yapılması planlanan eleme gününe geldi. Haftanın finali TV 8 ekranlarında olacak olan İşte Benim Stilim saat 15:15 ‘te başlayacak. Bu sefer ki konsept gelinlik konsepti olduğunu hemen açıklayalım. Yarışmacıların gelinlik tercihleri bakalım hangi juri üyesini kandırabilecek. Bu hafta yarışmaya veda edecek olan isim Nergiz Nesrulleyeva olacak. 19 yaşındaki güzel model Azerbeycan’ı temsil etmişti.

Birinci kim oldu?

Bir hafta boyunca juriyi etkilemeyi başaran Merve Sevin ise 10 bin TL ödülü almaya hak kazanan isim oldu. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here