Ana sayfa Tv Programları İşte Benim Sitilim Jürisi Nur Yerlitaş Yarışmadan neden ayrıldı? Yarışmaya Geri Dönecek...

İşte Benim Sitilim Jürisi Nur Yerlitaş Yarışmadan neden ayrıldı? Yarışmaya Geri Dönecek mi? Açıkladı

TV 8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışma programı İşte Benim Stilim'de ayrılık rüzgarları esmişti. Nur Yerlitaş programdan neden ayrıldı? Nurella yarışmaya geri dönecek mi?

0
PAYLAŞ

Tv 8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışma programı İşte Benim Stilim devam ediyor. Devam ediyor ancak bir eksik ile… Programın ikonik jürisi Nur Yerlitaş bir süre önce sağlık problemleri nedeni ile program setinden hastaneye kaldırılmıştı.

Bu süreçte herkesi telaşlandıran ünlü modacı bir süre sonra programdan ayrılık kararını da duyurmuştu. Sağlığına yönelik endişelerini ve geçmiş acılarını röportajlarında dile getiren Yerlitaş programa geri dönecek mi merak edildi.

BU SENE KESİN OLARAK DÖNMEYECEK

Nurella lakaplı ünlü modacının programdan ayrılık kararının ilan edilmesinin ardından geniş bir kitle geri dönüşün olup olmayacağını sosyal medyadan sordu. Yerlitaş ise bu sorulara yanıtını şimdilik televizyon ekranlarına ara verdiğini ve programa dönmeyeceğini açıkladı. Eğer böyle bir şey olursa ancak haftada bir gün yayınlanacak bir programla olabileceğini söyleyen modacının sağlık durumunda ise iyileşme kaydedildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here