Ana sayfa Dizi Haberleri İstanbullu Gelin Dizisine İki Süpriz isim Dahil Oluyor

İstanbullu Gelin Dizisine İki Süpriz isim Dahil Oluyor

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin'in kadrosuna iki sürpriz isim dahil oldu. Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver'in paylaştığı dizi izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.

0
PAYLAŞ

Türkiye’de yeni sezonun başlaması ile beraber diziler de birbir ekranlard ayer almaya başladı. Türkiye’nin ulusal anlamda yayın veren kanallarında yer alan diziler izleyicileri ile buluşmaya başladı ve şimdiden yaz boyu dizilerinin devam bölümlerini merak ile bekleyen izleyiciler ise ekranları başına kilitlendi. Dizilerin yayınlanmaya başlaması ile beraber yeni bölümlerde birçok yeni oyuncunun da dizi kadrolarına katıldığı görüldü. Bu anlamda yeni sezonda sevilen birçok dizide yepyeni olaylar ve yepyeni yüzler karşımızda olacak ve yine keyifli bir dizi sezonu geçireceğiz. Türkiye’de bu anlamda dizi bolluğu yaşanırken, birçok kişi için bu diziler büyük önem taşıyor. Öyle ki Türk dizi takipçileri izledikleri dizilerin özetlerinden, fragmanlarına kadar tüm detaylarını ara vermeksizin takip ediyorlar ve yorumları okuyarak, tekrar bölümleri de takip ediyorlar.

Yabancı dizilere kıyasla sinema filmi formatında uzun metrajlı olarak çekilen diziler izleyenleri ekranları başına 2 saat boyunca kilitlemeyi başarıyor. Öte yandan Türkiye’de kanallar ve dizi yapımcıları hazırladıkları dizilerde Türkiye’nin en sevilen yüzlerini de bu anlamda izleyicilerin dikkatini çekmek için ekranlara sürmekten asla kaçınmıyorlar. Bu anlamda oldukça dikkat çeken yapımlardan birisi ise Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrollerini paylaştıkları İstanbullu Gelin dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Bir dönem Asmalı Konak dizisi ile izleyenlerin gönüllerini fetheden Özcan Deniz’in sinema kariyerinden sonraki en önemli dizi projelerinden birisi olan İstanbullu Gelin’de ona eşlik eden Aslı Enver ise oldukça geniş bir kitle tarafından büyük bir beğeni topluyor ve dizideki performansı göz dolduruyor. 

DİZİYE YENİ İKİ İSİM KATILIYOR! 

Geçtiğimiz sene ilk defa Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya başlayan İstanbullu Gelin dizisi bu hafta 18. bölümü ile ekranlara gelecek. Oldukça iddialı bir yapım olan İstanbullu Gelin’de yeni bölümler yine izleyenleri büyüleyecek ve oldukça şaşırtıcı olaylar yaşanacak. Bu anlamda iki yeni ismin de dahil olarak izleyenlere sürpriz yapacağı diziye Tamer Levent ve Murat Aygen katılıyor. İki başarılı oyuncunun dahil olduğu dizide Faruk ve Süreyya’nın barışıp, barışmayacakları ise halen merak konusu! Bakalım yeni bölümde neler olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here