Ana sayfa Dizi Haberleri İstanbullu Gelin Dizisi Erken Final Mi Yapacak? Reytingleri Düşük Beğenilmedi Mi

İstanbullu Gelin Dizisi Erken Final Mi Yapacak? Reytingleri Düşük Beğenilmedi Mi

Star Tv'nin en beğenilen dizisi İstanbullu Gelin erken final mi yapıyor? Reytingleri düşen dizi izleyici tarafından istenileni veremiyor.

0
PAYLAŞ

Başrollerini yakışıklı oyuncu Özcan Deniz ve Güzel oyuncu Aslı Enver’in paylaştığı ve Star ‘tv de yayınlanmaya başlayan dizi “İstanbullu Gelin” hazırlıklarına başladığı söyleniyor.

İstanbullu Gelin Bitiyor mu?

Dizinin final yapması konuşulurken, yapımcılar tarafından dizinin beğenilmemesinin nedenleri araştırılıyor. İzleyicilerden gelen tepkilere göre Özcan Deniz ve partneri Aslı Enver’in aralarında bulunan yaş farkından dolayı oluşan uyumsuz çift olma görüntüsü sebebiyle izleyiciler diziyi izlemeyi tercih etmiyorlar. Bu nedenle İstanbullu Gelin her an final kararı alabilir. 

Ayrıca yayınlandığı gün TRT 1’de Payitaht Abdülhamid’in olması dezavantaj oluştururken izlenme oranları gün geçtikçe düşüyor. Bu şekilde devam ettiği taktirde yapımcılar dizi ile yollarını ayıracaklar. 

İlerleyen günlerde yapımcılar reyting oranlarını tekrar gözden geçirerek dizinin devam edip etmeyeceğinin kararını verecekler. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here