Ana sayfa Dizi Haberleri İstanbullu Gelin Dizisi Beğenildi Mi İzlendi Mi Reytingleri Nasıl?

İstanbullu Gelin Dizisi Beğenildi Mi İzlendi Mi Reytingleri Nasıl?

Star TV ekranlarının yeni dizisi beklenilen tarihte yayınlandı! Merakla beklenen İstanbullu Gelin Dizisi ne gibi tepkiler aldı, reyting sıralaması ne oldu?

0
PAYLAŞ

Bir süre önce tanıtımı ile gündeme gelen ve kısa sürede büyük ilgi toplayan İstanbullu Gelin Dizisi resmi olarak yayınlandı. Başrollerinde sevilen müzisyen ve son zamanlarda sinemalarda boy gösteren Özcan Deniz ve Aslı Enver’i gördüğümüz dizinin konusu Özcan Deniz’in diğer çoğu film ve dizisinde de olduğu gibi farklı iki kültürden kadın ve erkeğin yaşadığı aşkı gözler önüne seriyor.

Star TV ekranlarına başarı getirmesi beklenen dizinin ilk bölümüne tepkiler ise oldukça olumlu oldu. Reyting oranı bir hayli yüksek olan dizinin aynı gün ve saatte yayınlanan rakip bir dizisinin olmaması onun için büyük bir avantaj. Şimdilik 3 sezon yayınlanacak olan dizinin başarısı hakkında konuşmak için erken olsa da ilk karşılaşmada beğeni bir hayli yüksek. Bu durumda dizinin reyting sıralamasında en az 2 veya 5 bareminde bir konumda yer alması bekleniyor.

Dizi Oyuncuları kimler;

Dizide Aslı Enver, Özcan Deniz, Salih Bademci, İpek Bilgin, Güven Murat Akpınar gibi önemli isimler rol alıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here