Ana sayfa Yerli Diziler İstanbullu Gelin 6. bölüm 8 Nisan Cumartesi Yeni Fragman Özeti

İstanbullu Gelin 6. bölüm 8 Nisan Cumartesi Yeni Fragman Özeti

Star Tv, ailesine İstanbullu Gelin isimli yeni bir dizi daha ekledi. 7 Nisan Cuma günü yeni fragmanı ile fırtınalar estirecek.

0
PAYLAŞ

Başrollerinde Aslı Enver ve Özcan Deniz’in yer aldığı İstanbullu Gelin çok kısa süre önce Star Tv ekranlarına merhaba dedi. Heyecanın ve ihtirasın hiç bitmediği dizi, son gelişmeleriyle yine izleyiciyi ekrana bağlayacak. 

 İstanbullu Gelin 6. bölüm ile 7 Nisan Cuma gününde neler yaşanacak?

 Esma Sultan  düşündüğü yeni oyunla Faruk’u çok zor duruma sokar.  Esma Sultan, Süreyya’ya boşanma protokolünü imzalatmaya çalışır. Süreyya bu protokolü imzalamayı hiç düüşünmez. Bunun hesabını Faruk’a sormak istediğinde büyük bir tartışmanın içinde kendini buluverir. 

 Adem ise Boran ailesini dört bir taraftan kuşatma altına almak için tüm yolları dener.  Ancak ilk hedef tabi ki Süreyya’dır. 

 Faruk ile Süreyya bu kadar yaşanan olaydan sonra toparlanamaz ve boşanmak için ilk adımı Faruk atar. Süreyya bu duruma şok olurken sevdiği adama sahip çıkmak için Esma Sultan’la bile savaşmaya hazırdır. 7 Nisan Cuma günü boşanma olayı ile izleyiciler şok olabilir. Büyük zorluklara rağmen evlenen ve ayakta tutmaya çalıştıkları evliliklerini kurtarmak için ellerinden geleni yapacaklar. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here