Ana sayfa Film Fragmanları İstanbul Kırmızısı Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı Tuba Büyüküstün Halit Ergenç Nejat İşler...

İstanbul Kırmızısı Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı Tuba Büyüküstün Halit Ergenç Nejat İşler Filmi

Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Nejat İşler ve Mehmet Günsür gibi birçok usta oyuncuyu bir araya getiren İstanbul Kırmızısı Filmi netleşen vizyon tarihiyle yakında beğenilerinize sunulacak.

0
PAYLAŞ

Aslen Türk olup İtalya’da yaşayan, İstanbul Kırmızısı Filmi  ile adından sıkça söz ettiren ünlü yönetmen Ferzan Özpetek BKM ile ortak hazırladıkları bu yapıtla Türkiye sinema sektörüne damgasını vurmayı hedefliyor. 

İstanbul Kırmızısı Filmi Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir araya getirdiği ünlü ve profesyonel oyuncularla adından sık sık söz ettiren İstanbul Kırmızısı filmi 3 Mart 2017 tarihinde sinema tutkunlarına servis edilecek. Daha yapım aşamasındayken adından bu kadar söz ettiren bu filmin oyuncu kadrosunun da etkisiyle büyük bir merakla izleyiciyi sinemaya çekeceği ve büyük bir izlenme oranı elde edeceği tahmin ediliyor. 

İstanbul Kırmızısı Filmi Konusu

Filmde dramatik bir olaydan sonra her şeyini kaybetmiş, herkese ve her şeye sırtını çevirerek, kendini doğaya bırakmış, Orhan adında bir yazarın hikayesi ele alınmaktadır. Yazar bir süre sonra Deniz Soysal adındaki ünlü yönetmenle tanışmak için Londra şehrine dönerek editör olarak işe başlar. Tek gayesi Deniz Sosyal ile tanışmaktır. Londra’da bir editör olarak çalışan Orhan İstanbul’da Deniz Soysal’ın kaleme aldığı son kitaba son dokunuşları yapmak için gelecek ve ikili orda buluşacaktır. Fakat işler ters gider ve buluşma gerçekleşmez…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here