Ana sayfa Dizi Haberleri İsimsizler Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanıyor

İsimsizler Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanıyor

Kanal D 'nin asker dizisi olan İsimsizler dizisi Pazartesi günleri ekrana gelirken, izleyemeyen seyirci tekrar bölümleri tekrar etmek istiyor. İsimsizler dizisinin tekrar bölümleri ise hangi günler yayınlanıyor?

0
PAYLAŞ

Son dönemde asker konulu diziler reyting rekorları kırarken , İsimsizler de bu kulvara katılarak varlığını kanıtlayan dizi olma özelliği taşıyor. Dizinin güçlü oyuncu kadrosu ve kaliteli konusu ile rakiplerini açık ara sollamakla biliniyor.

 İsimsizler Pazartesi Günleri Ekranda 

Pazartesi günleri Kanal D ekranlarında yayınlanan İsimsizler dizisinin tekrar bölümleri Pazar günleri ekrana geliyor. İsimsizler disini izleyemeyenler Kanal D’nin intenet sayfasından dizinin tüm bölümlerini rahatlıkla takip edebilirler. 

 Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen İsimsizler bu hafta yine nefes kesecek. ES Film tarafından hazırlanan ve her oyuncunun farklı bir karakteri canlandırdığı dizide vatan, bayrak ve millet konularını iliklerinize kadar hissedeceksiniz. İsimsizler herhangi bir değişiklik yapılmazsa yayın hayatına Pazartesi günleri devam edecek.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here